20 травня 2019 р.

17 травня 2019 року на базі філії Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 «Захарівська загальноосвітня школа» відбулося підсумкове засідання Школи молодого вчителя «Становлення» на тему «Підготовка вчителя до самоосвітньої діяльності як складова його професійного зростання». Провідною ідеєю заняття стали слова Василя Сухомлинського: «До хорошого уроку вчитель готується все своє життя. Така духовна й філософська основа професії й технології нашої праці: щоб дати учневі іскорку знань, учителеві необхідно увібрати ціле море світла».
Для гостей ранкову зустріч «Давайте познайомимось…» провела учитель початкових класів Середенко К.С.
Завідувач філії Вовк Л.П. представила змістовну презентацію «Я покажу Вам світ, яким живу..»: про школу, учителів,

шкільні традиції.
Досвідчені учителі для молодих педагогів провели панораму відкритих уроків:
«Зовнішність.Частини тіла» - урок англійської мови у 1 класі – учитель Гашенко А.В.
«Знаходження значень виразів на сумісні дії з багатоцифровими числами. Розв’язування рівнянь. Розв’язування задач» - урок математики у 4 класі - учитель Миценко О.М.
«Карнавал. Карнавальна маска» - урок образотворчого мистецтва у 5 класі – учитель Артеменко Ю.М.
Заступник завідувача філії з навчально-виховної роботи Забіляста С.М. провела для молодих педагогів практикум-консультацію на тему «Сучасний урок: який він?».
Про підсумки навчання молодих спеціалістів у «Школі молодого вчителя «Становлення» та її роль у їхньому професійному зростанні розповіла методист райметодкабінету Степаненко Н.А.
«Розумні речі своїми руками:книга відгуків і побажань» - разом з учителем історії філії Красновою О.В. молоді учителі виготовили лепбук та висловили слова щирої вдячності колективу закладу за гостинність, змістовні заходи та приємні враження.

Немає коментарів:

Дописати коментар