16 травня 2019 р.

15 травня 2019 року відбувся семінар-практикум учителів історії та географії закладів загальної середньої освіти району на базі філії Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 «Приютівська загальноосвітня школа» на тему «Використання освітніх прикладних програмних засобів для інтерактивного наповнення уроків історії та географії». 
У ході семінару вчитель історії Ніколаєнко О.О зробив змістовну презентацію, у якій поділився досвідом роботи щодо створення та використання карт знань за допомогою сервісів LearningApps.org., Coggle.it, Mindomo.com та провів практикум з колегами щодо створення вправ.
Релаксували та відпочивали педагоги під час виготовлення веселих листівок за допомогою кінетичного піску за участі учителя географії Лози М.М.
Неперевершені емоції та враження отримали учасники семінару від тренінгу «Множинний інтелект-теорія та практика», який провела директор Іванівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Усач О.А.
У рамках круглого столу педагоги поділилися своїми думками та подякували Ніколаєнку О.О., Лозі М.М., Усач О.А. та всьому колективу філії за цікаву інформацію, отримані знання, гостинність та позитивні емоції.

Немає коментарів:

Дописати коментар