26 квітня 2018 р.

Районний семінар учителів історії
25 квітня 2018 року на базі Комишуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (спільний проект з відділом освіти, молоді, спорту, культури та туризму Ганнівської сільської ради) відбувся районний семінар учителів історії на тему «Інноваційні технології на уроках історії та правознавства як засіб формування творчої особистості».
Учитель історії Борщ Олександр Миколайович провів відкритий урок у 8 класі на тему «Південна Україна у другій половині XVІІІ століття». Учасники заходу відмітили вміле застосування вчителем різних форм роботи на уроці: виклад теоретичного матеріалу із доцільним використанням ІКТ, роботу з першоджерелами, підручником, контурними картами. Педагог намагався так організувати освітній процес на уроці, щоб забезпечити максимально можливу активність учнів , поєднуючи різноманітні інноваційні педагогічні технології: інтерактивне та проблемне навчання, розвиток критичного мислення, використання хмарних технологій.
Цікавим та пізнавальним для гостей та учнів школи був позакласний захід «Гетьман Іван Мазепа як поет». Діти натхненно читали, пронизані гарячим патріотизмом, поезії Мазепи, з екрана лунали пісні за словами його віршів. А заклик Мазепи до українців про припинення отаманщини нікого не залишив байдужим.
У рамках «круглого столу» педагоги поділилися своїми думками щодо вищезазначеної проблеми та подякували колезі і дирекції закладу за гостинність, а методист РМК Степененко Н.А. презентувала педагогам сайт районного методичного об’єднання вчителів історії.

Немає коментарів:

Дописати коментар