11 квітня 2018 р.

04 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Ганнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – центр позашкільної освіти» Ганнівської сільської ради відбувся спільний семінар-практикум методичного об’єднання учителів трудового навчання Новоукраїнського району та Ганнівської ОТГ з питання «Інтерактивні форми навчання на уроках трудового навчання».
За новою програмою з трудового навчання у 5-9 класах, яка діє з 01 вересня 2017 року, відкритий урок у 6 класі провів учитель трудового навчання цієї ж школи Корнюша В.Ф. на тему «Складання виробу. Захист проекту. (Об’єкт проектної діяльності: підставка під горнятко)». Протягом уроку діти навчалися захищати та презентувати власні проекти. Шестикласники справилися із завданням чудово!
Цікаво і змістовно педагог провів майстер-клас для колег «Використання ІКТ на уроках трудового навчання»,
(посилання на презентацію -https://drive.google.com/1yGqY75HKAVVfVJJPrzn2eVZMR…/view…) .
Віктор Феодосійович за фахом – учитель початкових класів, але трудове навчання викладає з 2003 року, має великий досвід роботи, його учні - активні учасники та переможці Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання районного та обласного етапів. Педагог має власний блог (http://vitya.ucoz.ua/) , учні працюють у обладнаній зусиллями учителя шкільній майстерні. Приходять вони сюди і щосуботи - Віктор Феодосійович керівник гуртка «Художня обробка деревини».
Інтегрований позакласний захід – виступи школярів із піснями на англійській мові та майстер-клас з прикрашання Великодньої писанки -за участі вчителів трудового навчання та англійської мови, у яких цього дня теж був семінар-практикум у школі, підняв передсвятковий весняний настрій гостей.
На семінарі було розглянуто питання про підсумки проведення ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, перспективи та напрямки проведення методичної роботи у наступному навчальному році. Педагоги також обмінялися думками з приводу проведених заходів у навчальномузакладі та подякували господарям за гостинність.

Немає коментарів:

Дописати коментар