30 січня 2020 р.

Заняття Школи молодого учителя "Становлення"

фото

29 січня 2020 року на базі Рівнянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №5 відбулося засідання Школи молодого вчителя «Становлення».
На засіданні про основні положення нового Закону України «Про повну загальну середню освіту» розповіла методист районного методичного кабінету Степаненко Н.А.
Цікавий практичний тренінг про типи уроку, форми, методи і прийоми роботи на кожному етапі уроку для молодих педагогів провела заступник директора з навчально-виховної роботи школи Біляк Л.С. (Ознайомитися з презентацією можна тут).
Молоді педагоги мали можливість ознайомитися з досвідом роботи своїх старших колег, зокрема, вони відвідали відкриті уроки:
урок англійської мови у 4 класі за темою «Тварини. Ступені порівняння прикметників» (вчитель Авдієнко Н.Ю.);
урок музичного мистецтва у 1 класі за темою «Рахівник-мандрівник». Ритм. Д.Кабалевський, «Клоуни» - слухання. Виконання проспівки: «Ми прийшли у 1 клас» (вчитель Цуцрукян І.В.);
урок математики у 3 класі за темою «Множення і ділення на 10 і 100. Числові рівності та нерівності. Складені задачі на 2-4 дії»(вчитель Мирза В.М.);
урок фізкультури у 7 класі за темою «Волейбол». Навчання передачі м’яча зверху і знизу двома руками (вчитель Берднік А.І.).
Самохвал А.О., методист районного методичного кабінету, провела цікаве заняття з елементами тренінгу «Гнучке дерево не ламається або допомагаємо учителю бути резилентним». Педагоги навчалися бути оптимістами та виробляти необхідні якості для роботи в умовах Нової української школи.
По закінченню семінару молоді вчителі поділилися враженнями і подякували господарям за цікаву та змістовну зустріч.Немає коментарів:

Дописати коментар