30 листопада 2018 р.

Семінар - практикум для учителів історії та географії
28 листопада 2018 року на базі філії Комишуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Новоєгорівська загальноосвітня школа» відбувся семінар-практикум для учителів історії та географії.
Розпочався семінар квестом «Крокуємо країною знань», у ході якого педагоги мали змогу проявити власну ерудицію та кмітливість.
Досвідом з формування критичного мислення та громадянської компетентності учнів у процесі вивчення історії поділилася учитель історії, заступник завідувача філії Желізняк Н.І. Учні 7 класу, вивчаючи тему «Київська Русь за часів князя Ярослава Мудрого», показали вміння аналізувати різні історичні джерела та давати власну оцінку історичним фактам.
Задовго до проведення методичного заходу учителі географії мали змогу змоделювати план зустрічі на тему «Сучасні технології у контексті компетентнісного викладання предметів», поділитися власним досвідом, розмістивши матеріали на дошці падлет (посилання - https://padlet.com/19581007help/esehso052w04)
Під час практичної частини семінару модератори - Овчаренко Н.П., методист районного методичного кабінету, Желізняк Н.І.(філія Комишуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Новоєгорівська загальноосвітня школа), Борщ О.М.(Комишуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів), Кругляк О.І.(філія Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 «Рівнянська загальноосвітня школа №7») познайомили учасників семінару зі своїми напрацюваннями та провели майстер-класи з використання різноманітних сервісів у роботі, зокрема, створення інтерактивної карти з допомогою https://www.thinglink.com.
Желізняк Н.І. також презентувала свій блог та досвід роботи над проблемою «Організація самостійної та пізнавальної діяльності учнів на уроках історії засобами сучасних технологій».
Захід пройшов цікаво та креативно. Учасники семінару подякували господарям за гостинність та позитивний настрій.

Немає коментарів:

Дописати коментар